VSTUPTE DO SVĚTA JEMNÝCH ŽENSKÝCH ČAR A KOUZEL

Podívejte se do zrcadla – je tu novoluní 9.10.2018

Nov je čas pro rituály a vznik nových věcí – nových plánů a vizí. Je to čas prázdnoty a začátku.

Čas, kdy se nám vyplatí odpočinout si a podívat se do svého nitra. Popovídat si se svým vnitřním já, nechat promluvit své myšlenky, zeptat se na své cíle a přání a pak si poskytnout čas a ticho pro vstřebání všeho, co jsme za poslední dny cítili.

A kam nás povede energie tohoto novu? Jaké je jeho poselství?

Podívejte se sami na sebe

Měsíc se přehoupnul novoluním ve vahách již v brzkých ranních hodinách a rozehrál neuvěřitelnou hru našich vztahů. Vztahů s našimi blízkými, ale i našeho vztahu sami se sebou.

A to bude největší téma – to je to, co se nyní otevřelo. A razance dnešního novu je opravdu velká.

Proto je tu velká výzva, podívejte se sami na sebe do zrcadla. A to ne ve smyslu toho, abyste se na sebe usmáli a pochválili se. Tentokrát ne – tentokrát se prostě podívejte sami na sebe a do sebe. Co vše v sobě máte ukryto? Jaké temné stránky Vás trápí tak, že se bojíte, přiznat si je i sami sobě. Co se ve Vás ukrývá tak dlouho, že už Vy sami si nejste jisti, zda to tam je a kdy to vzniklo?

Jaká je pravá podstata situací kolem Vás?

Prohlédněte si kartu Politika – jaké hry sami před sebou hrajete? Co před sebou ukrýváte? Co si nalháváte?

Prostě se podívejte na sebe sami a situaci kolem Vás reálnýma očima. Žádné představy, žádné falešné domněnky, žádná očekávání. Prostě nic – jen Vy sami a holá realita!

Existuje nádherné meditační cvičení – postavte se v přítmí, ideálně ve světle svíčky, k zrcadlu. Stačí Vám Váš jemně osvícený obličej a dostatek trpělivosti. Dívejte se sami sobě do očí a vnímejte vše, co Vás bude napadat a co budete cítit. Dívejte se sami sobě do očí tak dlouho, až budete mít pocit, že už to nemůžete vydržet. Pozorujte své vlastní oči až se Vy sami ztratíte… 

 

Moudřejší ustoupí

A znáte to rčení, že moudřejší ustoupí? Tak to platí pro tento nov dvojnásob.

Pravda Vám bude přinášena na zlatém podnose, ať už budete chtít nebo ne. Všechno to, co jste dlouho cítili a nechtěli jste vidět, bude napsané černé na bílém a Vy už nebudete mít možnost tomu utéct.

Najednou uvidíte všechno to, co Vám vlastně dlouhodobě vadí – na Vás samých, na Vašem okolí, vztazích, práci, domově. A bojovat s tím, snažit se přesvědčit, že je vše v pořádku – to v tomto případě nemá žádný smysl. Pravda bude vyjevena, nebude to lehké a bojování znamená jen únik energie.

A co je cílem této konstelace? Být k sobě i druhým upřímní a poctiví, jít za svým štěstím s pravdivostí Vašeho srdce. Budeme si muset všichni samozřejmě přiznat spoustu nepříjemných věcí, ale nebojte – půjde to samo. A energie je stejně nemilosrdná, jako milostivá a hojivá.

Po tom všem vyčerpání a odezvdání bude najednou prostor pro vše nové – pro nové začátky a šance. A to je to, co nov miluje ze všeho nejvíce.

Ne má, ale Tvá vůle Bože se staň.

Projděte tímto novem se vší láskou a úctou, kterou k sobě máte. A budu moc ráda, když mi napíšete na email petra@petra-ruzickova.cz, co jste nalezli ve Vašich očích a co jste cítili, když jste sami sobě hleděli do očí. 🙂

Mějte se tak nejlépe, jak to půjde.

 

Petra Růžičková
Taková trochu víla žijící v moderním světě a přesto ve spojení s přírodou a Stvořením. Již přes 10 let kráčí svým životem s Osho Zen Tarotem a miluje jeho moudrost. Život vnímá jako celek - vše souvisí se vším. Od duchovního cítění a vnitřní cesty je jen krůček k lásce k přírodě, cítění stromů a všech živých tvorů, ekologii a alternativní péči o domácnost a tělo. Inspiruji své klienty netradičními přístupy a učí je vybírat si vědomě to nejlepší pro jejich duši a aplikovat to do praktického života. Můj příběh si přečtěte zde >> Je autorkou e-Booku o rituálech a domovu jako sídlu naší osobnosti Domov a dávné rituály naší vnitřní Bohyně. A ráda se s Vámi potká při Výkladu karet.

Chtěli byste dozvědět více o energiích a silách, co jsou okolo Vás? Co můžete cítit a proč tomu důvěřovat?

Možná se poslední dobou necítíte dobře, jste smutní nebo bez nálady a netušíte proč, když je ve Vašem životě vlastně v pořádku.

Vstupte do světa ženských čar a kouzel

Objevte, že i Vy cítíte energie kolem Vás

Mějte Váš život ve vlastních rukou

Pojďte tvořit svůj život v souladu s přírodou i Vaší duší.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu zasílat spam.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.