VSTUPTE DO SVĚTA JEMNÝCH ŽENSKÝCH ČAR A KOUZEL

Osho Zen Tarot – to je jako duchovní kniha psaná na míru

A je to tak. Delší dobu jsem přemýšlela, jak bych vlastně výklad Osho Zen Tarotu shrnula do jediné věty… A pak mě to jednou při procházce venku napadlo – vykládat Osho Zen Tarot je jako číst duchovní knihu psanou na míru tady a teď.

Osho Zen Tarot není klasickým tarotem, který by Vám řekl, co a jak se bude dít nebo na co se máte připravit. On Vám dokonce ani neřekne, co dobré a co špatné. Prostě on podle mistra Osha takto svět nebere – nic není dobré a špatné, nic není jen černobílé. Prostě je to takové a nebo makové – po každé jiné a měnící se v čase.

Co Vám ale přesně řekne, je to, co se ve Vás tady a teď ukrývá. Co se odehrává pod tím vším rykem napovrchu – v našem reálném světě uvnitř. Co je příčinou situací, které nás potkávají. Co to je za hlasy, které uvnitř slyšíme a které se také často hádají.

Metoda Sebepoznání podle mistra Osha

Výklad Osho Zen Tarotu Online

Karty plné barev a symboliky

Jsou to opravdoví pomocníci.

Mají sílu přiblížit nás k nám samým, naší intuici a duši. Nikdy nám nevěští, co se stane – naopak nám připomínají, že my sami máme neustále život ve svých rukou a máme sílu ho měnit.

Pomáhají nám odhalit naše vnitřní postoje, strachy, bolesti, ale také touhy a sny. Díky poznání svého nitra můžeme pochopit vše kolem nás.

Díky poznání sebe sama, svých vlastností, hlasů a osobností, které v sobě ukrýváme, se můžeme daleko svobodněji
rozhodovat o svém životě. Je pro nás jednodušší uslyšet hlas svého srdce a naší intuice.

Velkou moudrostí mistra OSHA je i informace, že špatná cesta nebo špatné rozhodnutí neexistuje –
pouze jde o jinou cestu a jiné rozhodnutí. Miluji hlavně jeho radu: „Když nevíte, co máte právě dělat či jak se rozhodnout, rozhodněte se jinak, než je u Vás obvyklé. Jedno jak, ale hlavně jinak.“ 

 Chci je nabídnout i Vám

Osho Zen Taroty mě provázejí již přes 10 let a pomohly mi vždy, když jsem nevěděla kudy kam. Dokázaly mi vždy uklidnit v hlavě vír myšlenek a ukázat, kde přesně jsem já a má intuice, a naopak kdy promlouvá má mysl, strachy či programy.

A po více jak roce, kdy jsem začala svou cestu ke svým webovým stránkám a sdílení svého života mi došlo, že výklad karet je to, co umím nejlépe a kde cítím svůj dar a poslání tady a teď.

Je to totiž neuvěřitelné, když začnete mluvit s neznámým člověkem a nevíte vůbec, co budete říkat. Otočíte první kartu a najednou mu v Božském napojení začnete vyprávět jeho příběh… Děkuji Bože za to, co mám a umím a mohu právě teď nabídnout ostatním…

Detaily k výkladu a jeho objednání najdete na této stránce.

Už se na Vás neskutečně těším…

V lásce Péťa

Petra Růžičková
Taková trochu víla žijící v moderním světě a přesto ve spojení s přírodou a Stvořením. Již přes 10 let kráčí svým životem s Osho Zen Tarotem a miluje jeho moudrost. Život vnímá jako celek - vše souvisí se vším. Od duchovního cítění a vnitřní cesty je jen krůček k lásce k přírodě, cítění stromů a všech živých tvorů, ekologii a alternativní péči o domácnost a tělo. Inspiruji své klienty netradičními přístupy a učí je vybírat si vědomě to nejlepší pro jejich duši a aplikovat to do praktického života. Můj příběh si přečtěte zde >> Je autorkou e-Booku o rituálech a domovu jako sídlu naší osobnosti Domov a dávné rituály naší vnitřní Bohyně. A ráda se s Vámi potká při Výkladu karet.

Chtěli byste dozvědět více o energiích a silách, co jsou okolo Vás? Co můžete cítit a proč tomu důvěřovat?

Možná se poslední dobou necítíte dobře, jste smutní nebo bez nálady a netušíte proč, když je ve Vašem životě vlastně v pořádku.

Vstupte do světa ženských čar a kouzel

Objevte, že i Vy cítíte energie kolem Vás

Mějte Váš život ve vlastních rukou

Pojďte tvořit svůj život v souladu s přírodou i Vaší duší.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu zasílat spam.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.