VSTUPTE DO SVĚTA JEMNÝCH ŽENSKÝCH ČAR A KOUZEL

Novoluní 17. 3. 2017

Naše emoce jako hlavní téma

Měsíc vystupuje ze své temnoty a ukazuje se nám za Božího světla – dnes po 14 hodině nastává novoluní v rybách a až do příštího úplňku sebou nese energii očisty. Na povrch vyplouvá vše, co je nedokončené a skryté uvnitř. Vše, co máme ve své temnotě a nechceme vidět, je nám najednou naservírováno černé na bílem, a starejte se. Pokud to přijmeme a dokonce i přivítáme – pod heslem pojďte sem, ukažte se mi, co mě nezabije, to mě posílí – může se pro nás novoluní stát symbolem znovuzrození a růstu.

Jeho zajímavostí je, že ukončuje astrologický rok a uzavírá lunární cyklus. Vše, co se nyní objevuje jsme už za loňský rok mohli vidět tolikrát, už tolikrát jsme se museli podívat do svého nitra a Bůh ví, jak už se nám tentokrát nechce… Ale zkuste to překonat, tohle jaro bude stát za to 🙂

Výklad diamant nám otevírá téma emocí

Ústřední karta Prožívání nás upozorňuje na emoce uvnitř – máme jich tam nashromážděným opravdu hodně a škála jejich barev a příchutí je opravdu pestrá. Můžeme si připadat jako papiňák před vybouchnutím.

Výzva tu je jasná – najděte si to, co Vám sedí a své emoce projevte dříve než někde vybuchnete. Pak se mohou obrátit v nevhodné chvíli na někoho, kdo dodá pomyslnou třešničku na „dort“ a vy byste toho mohli litovat. Někomu pomáhá sport, dát si pěkně do těla, někde si zakřičet, vyzpívat se v autě, vyblbnou na koncertě, vymalovat se… Pokud nevíte, co na Vás zabírá, prostě něco vyzkoušejte 🙂

V emocích můžeme objevit naše bohatství

A nesmírný zdroj energie a vnitřního štěstí. Je to vzkaz od duše a její prosba – karta Hojnost. Až své emoce trochu vypustíte a využijete jejich sílu jejich energie, zkuste je prožívat.

Už je to skoro omleté, přijímat své energie, neodmítat je a nehromadit.. No jo, ale jak s nimi v realitě teda fakt zacházet??? 

Prostě je prožívat… A to hlavně uvnitř, ve svém těle! Prožít každý pocit, který každou chvilkou přichází. A že jich je! Dejte si výzvu Den se svými pocity! Vnímejte, jak reaguje Vaše tělo na informace, zprávy, konání Vašeho okolí, neznámý telefonát, odmlouvání dětí… vnímejte, jak se Vám svírá žaludek, probíhají Vámi vlny tepla a zimy, jak máte chuť dát bojovně ruce v bok nebo naopak ruce zkřížit před sebou. Obraťte se vždycky dovnitř a nechte své tělo projevit.

A jsou to právě ty každodenní drobnosti, které nás štvou každý den trochu a nad kterými máváme často rukou a vnitřně se uklidňujeme – hele to nic.. A právě tyhle se ná nejvíce usazují v těle. Copak to, když jde o něco velkého, nepochybuji, že se umíme rozohnit a pořádně to vykřičet, vyříkat, vyvztekat! Ale těch stovky drobností denně? No to nic, však o nic nejde..

Takže prostě prožívejte – každý záchvěv těla a poddejte se mu. Prudčímu pohybu ruky, nádechu – prožívejte a nechte své tělo i projevit! Drobným pohybem, cukem, zvednutím nohy! A uvidíte, hned Vám bude teplo, bude Vám lépe fungovat metabolismus a vše se rozproudí! Jen do toho – to je to naše bohatsví energie, která máme uvnitř.

Každodenní užívání života

V těch prožitcích je ukryto tajemství užívání života tady a teď. Tak málo jsme zvyklý pozorovat a žít s naším tělem. Jen používáme a jsme pouze v hlavě a našich myšlenkách, ale pak nám dny utíkají jako voda a jsou takové „ploché“. Bez prožitku. Když se večer podíváme za svými dny, jako kdyby byly prázdné, plné jen myšlenek a hloubka nám uniká.

Karta Každodennost se nám snaží ukázat tu možnost v realitě – prožívat naplno ty drobné chvíle, ty každodenní věci, které často ani nevnímáme. Nemusí se nic ve velkém změnit a my se přesto můžeme nadechnout jinak a vidět vše jinak. WAU… to je ten svět kolem mě? Chuť vody, vůně vzduchu, zpěv ptáka, šumění světla v kanceláři, zvuk kávovaru či tiskárny, večerní ticho a zvuky od sousedů a co teprve moje vnitřní vibrace a zvuky! Každá chvíle může být tak bohatá, jak jen budeme chtít!

Pochopení

Jako rada je zde karta Pochopení – pochopte, že opravdu všechno si ve svém světě stavíte a tvoříte sami. A úplně nejčastěji i ty mříže, i všechna ta omezení. Po jejich prožití se už opravdu můžete jen podívat zpět a konstatovat, co vše jste si před tím vytvořili.

Vykročte ale dále, přijměte to a vytvořte si něco nového. Novoluní je dobou pro naše sny a vize, zasněte se nad vašimi všedními dny a dejte si slib nových kroků pro Vaši novou realitu. Je ideální doba začít něco nového. Do příštího úplňku máte čas pročistit své emoce, nadechnout se a vrhnout se novým směrem.

Nastává doba zvnitřnění a Vaši vnitřní průvodci Vám budou nakloněni. Vaše duše jásá a snaží se Vám odkrýt Vaše vnitřní dary – nenechte ji ubít svou vlastní myslí a strachem! Jaro je symbolem znovuzrození a příští Velikonoční úplněk bude velmi silnou energií.

Minulé životy aneb nenechte se odradit

Nenechte se odradit, že to prostě pár dní zabere. Často si neseme věci, které se nám hromadily spousty let, mohou být z našeho dětství, z rodiny, z první práce, prvního vztahu… A budou chtít naši pozornost! Vnímejte se je neustále, prožívejte a propouštějte.

Přijímám, že jsem si vytvořila takovouto realitu. Že jsem si vytvořila tento program nebo reakci jako svou obranu. Ale již ho nepotřebuji, chápu ho a prožívám ho, ale vykračuji dále. Mým snem je dělat to pro příště tak a tak…

Buďte prostě odhodlaní nevzdat to a prožívejte vše do té doby, než to samo odejde… A neberte to tak vážně!

🙂 Mám Vás ráda, užijte si čas do Velikonoc. Já už se na ně těším a teď si užívám každou chvilku, kdy mě moje mysl nechá trochu vydechnout! Dává mě pěkně zabrat a když na mě nemůže přes den, zkouší to nad ránem! Je to občas pěkný „hard core“, co na mě vytahuje!

Takže myslím na Vás a mějte se tak nejlépe, jak to půjde P.

PS: A pokud byste chtěli svůj vlastní výklad pro tady a teď – napište mi na petra@petra-ruzickova.cz nebo využijte objednávkovou stránku Výklad karet.

 

Petra Růžičková
Taková trochu víla žijící v moderním světě a přesto ve spojení s přírodou a Stvořením. Již přes 10 let kráčí svým životem s Osho Zen Tarotem a miluje jeho moudrost. Život vnímá jako celek - vše souvisí se vším. Od duchovního cítění a vnitřní cesty je jen krůček k lásce k přírodě, cítění stromů a všech živých tvorů, ekologii a alternativní péči o domácnost a tělo. Inspiruji své klienty netradičními přístupy a učí je vybírat si vědomě to nejlepší pro jejich duši a aplikovat to do praktického života. Můj příběh si přečtěte zde >> Je autorkou e-Booku o rituálech a domovu jako sídlu naší osobnosti Domov a dávné rituály naší vnitřní Bohyně. A ráda se s Vámi potká při Výkladu karet.

Chtěli byste dozvědět více o energiích a silách, co jsou okolo Vás? Co můžete cítit a proč tomu důvěřovat?

Možná se poslední dobou necítíte dobře, jste smutní nebo bez nálady a netušíte proč, když je ve Vašem životě vlastně v pořádku.

Vstupte do světa ženských čar a kouzel

Objevte, že i Vy cítíte energie kolem Vás

Mějte Váš život ve vlastních rukou

Pojďte tvořit svůj život v souladu s přírodou i Vaší duší.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu zasílat spam.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.