VSTUPTE DO SVĚTA JEMNÝCH ŽENSKÝCH ČAR A KOUZEL

Můj příběh

Jsem žena, taková trochu víla žijící v moderním světě a přesto ve spojení s přírodou a Stvořením.

Život vnímám jako celek - vše je součástí všeho a vše souvisí se vším. Je to nekonečná řada našich rozhodnutí, příčin a následků. Vnímám jako neuvěřitelně důležité v dnešní době nadhlédnout na toto nekonečné kolo - spirálu točící se kamsi do výšek v rozměru tady a teď - a začít ovlivňovat vše, co se v našich životech děje.

Miluji návraty k moudrosti našich babiček, k něze a síle, se kterou žily. Vždy zvažuji jak hmotnou, tak nehmotnou stranu procesu. Cítím energie věcí, které kupuji a porovnávám je s jejich složením a hodnotou, kterou mi přinášejí. Zároveň ctím i naši Zemi a věřím, že každý svým přispěním může pomoci dělat svět vědomější.

Inspiruji své klienty netradičními přístupy, spojuji metody koučingu a duchovního výkladu karet. Mám dar vzhledu do situací, cítím příčiny, které ke vzniku vedou a dokáži dovést své klienty k jádru, k podstatě věci.

Díky své duchovní cestě a zkušenosti s různými metodami a mými klienty Vám mohu poskytnout nadhled nad situací, kterou prožíváte.

Již deset let mě po mé cestě provázejí Osho Zen Taroty a jejich síla, která mi pomáhá najít mé pravé Já, volaní mé duše a odhalit zákoutí mé mysli. Díky jejich výkladům se spojuje intuitivní část s duchovním nadhledem mistra Osha a jeho nesmírou touhou po vnitřní svobodě člověka.

Osho Zen Tarot a Tarot skrytých světů mě ve spojení s rituály Matky přírody, léčivou silou minerálů, bylin či vykuřovadel vedou k našim kořenům - podvědomí, ze kterého lze dosáhnout až k nebesům a naší Božské podstatě.

Naše vnitřní Bohyně čekají na vzkříšení, aby nám mohly předat sílu našich předků.

Mým posláním je provést Vás i Vašimi temnými uličkami, kde na konci prosvítá jemné světlo Vaší duše.

Nabízím Vám výklady karet a jemné rituály se silami Matky přírody.

Zkuste také ovládat energie kolem Vás. V ojedinělém a "živém" eBooku Energetická očista domova najdete rady a tipy na energetickou práci ve Vašem domově. Udržujte svůj domov nádherně vyladěný a odhalte sílu své osobnosti.

Děkuji Vám za naše setkávání!