VSTUPTE DO SVĚTA JEMNÝCH ŽENSKÝCH ČAR A KOUZEL

Krásný Beltaine a úplněk ve Štíru

Krásný Beltaine Vám přeji – dnes největší svátek Keltů, čas nového úrodného období a oslava života, které bude zítra pokračovat svátkem plodnosti a lásky – pro nás doba čarodějnic, možnosti spálit vše nepotřebné a pročistit vše energií ohně 🔥
***
Den sám o sobě nabitý akcemi a prožitky je ještě příživen energií úplňku – ve Štírů. Všechno je připraveno k naší transformaci a růstu, a i když jsem si MYSLELA, že už výklad neudělám, jdu do toho! A děkuji za popíchnutí 😉😘

 

Hravost jako cesta

Dnes se prostě věci dějí, ať už sami chceme nebo ne… všimněte si karty Hravost uprostřed – je to vlna, proud energie, života, který nás polapil a nese nás o dobrý kus dál. Pryč od všedního života, daleko do krajin snů a smíchu.. a výzva je jasná:”Buďte šťastní. Buďte šťastní ať jste kde jste. Buďte šťastní už jenom proto, že jste. Že jste to všechno zvládli a přežili, že jste se dočkali noveho jara, těch barev, hojnosti a květu. Buďte šťastní proste jen proto,že žijete a štěstí si hledejte naprosto ve všem.”

Pokaždé, když si vzpomenete, vyhledejte něco kolem Vás, co Vás může učinit šťastným.. ❤️💕 pro tady a teď, pro každou malou chvilku Vašeho života.

Už to chce pohnout se z místa

Ponořte se do toho hledání a věřte, že pro tohle období Vašeho života je to mezní situace. Minule životy – karta karmy, nepropuštěných a neodpuštěnych energií nás upozorňuje na to, že tohle nezvládáme a že nás to zas a znova stahuje zpět.

Hledání těch velkých “důležitých” věci v životě, vážnosti, morálky, důležitosti.. to vše nás svazuje a nedává nám to možnost se nadechnout a tvořit.

Obraťte se nyní zpět a reálně se podívejte, co všechno brání Vašemu štěstí a kolik je to už let a životů.. Stojí Vám to za to??? 🙊🙈 Co jste tím dosáhli? Nebo spíš čeho všeho jste tím nedosáhli?

Nové vidění

A přitom všechno na povrchu je připraveno – vzijte se do pocitu té atletické postavy na kartě Nové vidění – může se zaklonit, ohnout jak chce, vystřelit, tancovat s větrem a plout s vodou. Živly jsou její součástí a ona dokáže vidět každou chvilkou vše nově. Ví, že vše se každou chvilkou mění a není čas, ztrácet čas včerejšími zásadami a myšlenkami..

a to je i Vaše podstata a Vaše touha tady a teď. Vykročte za svým štěstím a vězte, že ale jen Vy můžete změnit situaci a hlavně pohled na věc.

A nový pohled na věc Vám pak změní situaci v realitě.

Potřebujete vše, co máte a máte vše, co potřebujete

To je prostě rada pro Vás – ta nejjednodušší a  zároveň nejsložitější. Přijměte vše, co je kokem Vás a ve Vás.

To vše má nějaký důvod, svou podstatu a vývoj. Kdo Vám, řekl, že právě to Vaše není to pravé a správné pro Vás a Vaši situaci?

Prostě přijměte vše – je nejvyšší čas přestat fňukat nad tím,že to není takové nebo makové. Je čas začít žít s tím, co máte. Poznejte sami sebe – své touhy, světlé i tmavé stranky, své reakce – vše, co je ve Vás. Investujte do sebe a makejte…

A zrovna dnes máte k dispozici potřebný nadhled – dejte si dnes svou chvíli u ohně, zahleďte se do plamenů a spojte se se svými předky… a budete vědět, co je to pravé pro Vás – tady a teď 🙂

A nezapomeňte:

Naše Matka Země už nepotřebuje Ty, kteří se bojí. Touží po našem projevení a rozvoji. Žijte svou individuální cestu 🙂

Petra Růžičková
Taková trochu víla žijící v moderním světě a přesto ve spojení s přírodou a Stvořením. Již přes 10 let kráčí svým životem s Osho Zen Tarotem a miluje jeho moudrost. Život vnímá jako celek - vše souvisí se vším. Od duchovního cítění a vnitřní cesty je jen krůček k lásce k přírodě, cítění stromů a všech živých tvorů, ekologii a alternativní péči o domácnost a tělo. Inspiruji své klienty netradičními přístupy a učí je vybírat si vědomě to nejlepší pro jejich duši a aplikovat to do praktického života. Můj příběh si přečtěte zde >> Je autorkou e-Booku o rituálech a domovu jako sídlu naší osobnosti Domov a dávné rituály naší vnitřní Bohyně. A ráda se s Vámi potká při Výkladu karet.

Chtěli byste dozvědět více o energiích a silách, co jsou okolo Vás? Co můžete cítit a proč tomu důvěřovat?

Možná se poslední dobou necítíte dobře, jste smutní nebo bez nálady a netušíte proč, když je ve Vašem životě vlastně v pořádku.

Vstupte do světa ženských čar a kouzel

Objevte, že i Vy cítíte energie kolem Vás

Mějte Váš život ve vlastních rukou

Pojďte tvořit svůj život v souladu s přírodou i Vaší duší.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu zasílat spam.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.