VSTUPTE DO SVĚTA JEMNÝCH ŽENSKÝCH ČAR A KOUZEL

Když se mračna protrhnou – aneb Zatmění a úplněk v jednom

Dneska máme opravdu jedinečný den – v jednom dni proběhne úplněk i zatmění 🙂 jak to vnímáte?

Já od rána vidím anděly na obloze – objevují se zajímavé obláčky nebo takové ty jemné cáry jako od cukrové vaty! Všude křídla a rozhled a k tomu dokonale modrá obloha. A opravdu Vám musím říct, že se na tu podívanou večer těším. A k tomu přijdu domů a říkám si, co by nám dnešní úplněk mohl přinést a z balíčku karet na mě vypadnou zase andělé 🙂

Ale nejdříve k úplňku

Podle České astronomické společnosti půjde nepochybně o nejočekávanější měsíční zatmění celého desetiletí. A budeme ho svědky z pátka na sobotu (přičemž podstatná část úkazu připadá na pátek pozdě večer). Půjde totiž o první úplné zatmění viditelné v České republice po dlouhých 3 letech, nicméně jeho hlavní výsadou bude průchod Měsíce geometrickým středem zemského stínu. Díky tomu bude Měsíc při maximální fázi úkazu, která proběhne v ČR již relativně vysoko nad obzorem, velmi tmavý (na Měsíc se bude promítat nahnědlá „centrální skvrna“ zemského stínu, kam dopadá nejméně slunečního záření lomeného zemskou atmosférou). S tím souvisí i fyzicky největší možná délka fáze úplného zatmění – Měsíc bude ponořen celý v zemském stínu 1 hodinu 43 minut.

A to bude opravdu krása!

Tyto věci vnímám vždy jako dar od Matky přírody a Boha – Otce, prostě jako když Vám rodiče dají dárek k narozeninám a nebo prostě jen tak. 🙂 Vesmírné divadlo obrovských rozměrů, které  je darem k zastavení se a obdivu. Obdivu planety, na které žijeme a vesmíru. Toho nesmírného prostoru, o kterém máme zatím jen malou vědomost.

Je to jako kdyby nám z hůry bylo řečeno – člověče zastav a obdivuj to vše, co jsme pro Tebe vytvořili. Povznes se chvilku nad své běžné starosti, poděkuj za svůj život a za celé to božské tvoření. Vždyť je to celé zázrak…

A znáte to Božské pravidlo?

Potřebuji vše, co mám. Mám vše, co potřebuji.

Tak tohle je přesně něco navíc – ten dárek pro Vás, pro radost a štěstí! Ať již prožíváte cokolik, zkuste ho tak vnímat. Zkuste si jen připustit ten pocit, že jste nejmilovanější na světě (protože od Boha opravdu jste) a že tohle všechno je jen pro Vás 🙂

A co tedy vypadlo z toho balíčku karet?

No pak, že náhody neexistují 🙂 🙂 🙂

Prostě zase andělé! Ať už prožíváte cokoliv, dnešek a následující dny by měly být hojivé. Vše kolem Vás je připraveno Vám pomoci – všechny duchovní síly ví, kolik toho máte za sebou a co vše potřebujete zhojit. Tělo, psychiku, Vaše city, Vaše vnitřní dítě.. To vše může být uzdraveno.

Možná, že si říkáte, proč jsem napsala – měly by být! No protože je v tom zase jedno malé drobné ale 🙂 vnímejte to prosím jako výzvu od andělů a duchovních průvodců ke spolupráci s nimi.

Vstupte do vědomého kontaktu s anděly a duchovními průvodci. Uvěřte v to, že opravdu existují a představte si, jako  kdyby to byli opravdu neviditelní přátelé vedle Vás. Mluvte na ně, svěřte se jim se vším a poděkujte jim za to, že Vám pomáhají.

A vnímejte pro Vás „netradiční“ myšlenky, nápady a šikovná řešení, která Vás třeba potom napadnout…

Zkuste se naladit i na Andělskou energii pomocí knížek – sama Vám mohu doporučit jakoukoliv knihu od Lorny Byrne, Doreen Virtue a nebo naprosto úžasnou knihu Poznej svého anděla.

A prostě si to užijte!

Vydechněte, poděkujte sami sobě za to jací jste a obdivujte ten zázrak života v sobě i kolem nás 🙂 A když budete mít chvilku ještě před úplněk – zadívejte se na oblohu a hledejte znamení. Modrá obloha je vlastně tím nejléčivějším prostředkem, který kolem sebe máme.

Mám Vás ráda! Peťka

Petra Růžičková
Taková trochu víla žijící v moderním světě a přesto ve spojení s přírodou a Stvořením. Již přes 10 let kráčí svým životem s Osho Zen Tarotem a miluje jeho moudrost. Život vnímá jako celek - vše souvisí se vším. Od duchovního cítění a vnitřní cesty je jen krůček k lásce k přírodě, cítění stromů a všech živých tvorů, ekologii a alternativní péči o domácnost a tělo. Inspiruji své klienty netradičními přístupy a učí je vybírat si vědomě to nejlepší pro jejich duši a aplikovat to do praktického života. Můj příběh si přečtěte zde >> Je autorkou e-Booku o rituálech a domovu jako sídlu naší osobnosti Domov a dávné rituály naší vnitřní Bohyně. A ráda se s Vámi potká při Výkladu karet.

Chtěli byste dozvědět více o energiích a silách, co jsou okolo Vás? Co můžete cítit a proč tomu důvěřovat?

Možná se poslední dobou necítíte dobře, jste smutní nebo bez nálady a netušíte proč, když je ve Vašem životě vlastně v pořádku.

Vstupte do světa ženských čar a kouzel

Objevte, že i Vy cítíte energie kolem Vás

Mějte Váš život ve vlastních rukou

Pojďte tvořit svůj život v souladu s přírodou i Vaší duší.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu zasílat spam.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.