VSTUPTE DO SVĚTA JEMNÝCH ŽENSKÝCH ČAR A KOUZEL

Je nás víc!

Jsme minimálně dva a nebo je nás ještě víc. Máme na všechno svůj jasný názor, jen každý naprosto jiný. Občas mluví jen jeden, ale většinou se hádáme a nemůžeme se dohodnout! Mluvíme vlastně neustále a někdy Ti nedáme ani spát…

A o čem je řeč? O vnitřních hlasech, o myšlenkách a o osobnostech, které uvnitř máme. Je dobré je znát, ale také vědět, že ten náš vlastní je vlastně jen jeden. A často je to ten, který je někde vzadu a utlačený.

Je to hlas naší duše. A teď bude mít více než kdy jindy šanci promluvit – v pondělí 3.5. nastane totiž novoluní ve znamení Blíženců a ty prostě dva jsou a mají oba dva stejné právo na život. Takže jen to nepromeškat.

Nový start

Nov je čas pro rituály a vznik nových věcí – nových plánů a vizí. Je to čas prázdnoty a začátku.

Čas, kdy se nám vyplatí odpočinout si a podívat se do svého nitra. Popovídat si se svým vnitřním já, nechat promluvit své myšlenky, zeptat se na své cíle a přání a pak si poskytnout čas a ticho pro vstřebání všeho, co jsme za poslední dny cítili.

A protože blíženci nahrávají spravedlnosti, možnosti projevení obou svých součástí, je tenhle nov úžasnou příležitostí poslechnout si hlas té svojí duše. Kam by Vás ráda dovedla? Co by ráda dělala? Jak se ráda cítila?

Svět očima malého dítěte

Energie tohoto novoluní nás poté povede ještě dál – na cestu hlubšího prožívání a vnímání malých zázraků kolem nás. Otvírají se nové cesty a je třeba si všímat drobností, které na ně povedou. Nebude se ze začátku jednat o nic mimořádného nebo extra velkého, prostě půjde o drobná rozhodnutí a všímání si detailů.

Podívejte se na svět očima malého dítěte a hledejte zázraky ve všedním životě – oni tam totiž jsou, v každé chvíli a každém nádechu. Hledejte radost a hravost v zaštěbetání malého ptáčka, vykouknutí sluníčka nebo úsměvu kolemjdoucího a začnou se vám otevírat možnosti, které si nedokážete ani představit.

Každá cesta, která se před vámi nyní otevře, je krásná. Neřešte, na kterou zrovna vykročíte. Následujte první pocit – ano/ne – a vydejte se na cestu. Každá z možných cest je prostě jen jinak krásná.

Vy – ta nejdůležitější osoba na celém světě

Ať se Vám to dobře poslouchá nebo ne, Vy jste opravdu pro sebe tou nejdůležitější osobou na celém světě. A protože jen šťastný člověk dokáže dávát své štěstí dál a udělat šťastné i své blízké, potřebujete teď Vy svoje štěstí a energii pro sebe sama.

Zastavte teď veškerou energii, kterou věnujete někomu nebo něčemu kolem Vás, speciálně pokud tady a teď tlačíte na pilu a snažíte se něčeho za každou cenu dosáhnout. Prostě STOP! Nechte Boží síle a energii tvoření prostor, aby Vám mohla pomoci.

Místo toho obraťte svou pozornost k sobě. Vnímejte sami sebe, své vnitřní hlasy a ty malé drobnosti kolem Vás – ty zázraky. Věnujte si minimálně to pondělí – připravte si posvátný den pro sebe sama a vnímání všeho, co budete dělat, cítit i toho, co Vás potká!

**********

Zajímá Vás, jak na Vás působí energie kolem Vás a jak je možné je změnit? Stáhněte si E-BOOK ZDARMA

Chcete propadnout kouzlu energií kolem Vás a dozvědět se, jak pečovat a očišťovat energie ve Vašem domově? Nabízím Vám jedinečný eBook – Energetická očista domova

Petra Růžičková
Taková trochu víla žijící v moderním světě a přesto ve spojení s přírodou a Stvořením. Již přes 10 let kráčí svým životem s Osho Zen Tarotem a miluje jeho moudrost. Život vnímá jako celek - vše souvisí se vším. Od duchovního cítění a vnitřní cesty je jen krůček k lásce k přírodě, cítění stromů a všech živých tvorů, ekologii a alternativní péči o domácnost a tělo. Inspiruji své klienty netradičními přístupy a učí je vybírat si vědomě to nejlepší pro jejich duši a aplikovat to do praktického života. Můj příběh si přečtěte zde >> Je autorkou e-Booku o rituálech a domovu jako sídlu naší osobnosti Domov a dávné rituály naší vnitřní Bohyně. A ráda se s Vámi potká při Výkladu karet.

Chtěli byste dozvědět více o energiích a silách, co jsou okolo Vás? Co můžete cítit a proč tomu důvěřovat?

Možná se poslední dobou necítíte dobře, jste smutní nebo bez nálady a netušíte proč, když je ve Vašem životě vlastně v pořádku.

Vstupte do světa ženských čar a kouzel

Objevte, že i Vy cítíte energie kolem Vás

Mějte Váš život ve vlastních rukou

Pojďte tvořit svůj život v souladu s přírodou i Vaší duší.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu zasílat spam.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.