VSTUPTE DO SVĚTA JEMNÝCH ŽENSKÝCH ČAR A KOUZEL

Jak využít horké letní dny

Máme za sebou jeden z horkých letních dnů. Teplo nás tento rok opravdu vyživuje a už možná i trochu vysiluje. Příroda dostává jen trochu vláhy, v některých oblastech žádnou a i my se můžeme cítit vyprahlí. Změnit počasí nemůžeme, ale můžeme ho pro nás využit. Pokud dovolíme, máme v těchto horkých dnech možnost odevzdat se toku života a přijímat vše, co nás potkává prostě jen tak, jak to je! Na víc nám totiž příroda nedává ani sílu.

Tyto horké letní dny jsou pro nás výzvou – výzvou pro naše tělo a mysl. Je totiž takové teplo, že vlastně každý pohyb navíc je přítěží a mysl a ego jen těžko tvoří nepravdivou realitu. Vše je prostě takové, jaké to je. Je to čas absolutního odevzdání a propuštění.

Můžeme se uvolnit a být prostě takový, jací jsme. Když se uvolníme a odevzdáme toku života, naše tělo se lépe ochlazuje a snáší teplo lépe, než když držíme všechny své pocity a emoce uvnitř.

Když ovládáme sami sebe, nejen, že se uvnitř trápíme, ale ani naše tělo nemá možnost seberegulace a regenerace. Dejte sami sobě prostor, uvolněte svá bříška, mějte se rádi, takoví jací jste. Vaše tělo nemůže za to, jaké je – Vy sami si ho tvoříte a sami ho můžete změnit. To samé platí i o situacích kolem Vás.

Uvolnění po náročných dnech

Po dnech, které jsou pro nás náročné – ať již fyzicky či psychicky. Cítíme se unaveni a toužíme po osvěžení je dobré očistit sami sebe – koupelí s vonnými silicemi či sprchou. Voda je velmi silným faktorem, požádejte ji při svém umývání o očistu a o smytí všech energií, které na Vás ulpěli a nejsou s Vámi v souladu.

Můžete ji požádat o odpuštění a propuštění všeho, co Vás tíží či trápí. Odpusťte sami sobě a propusťte tu tíhu tak, jak odtéká voda. Budete se cítit jako znovuzrození.

Určitě také po každém obzvláště horkém dnu doma větráte – je dobré, udělat to naprosto vědomě.

Otevřít okna a představit si proudy té těžké energie tak, jak odchází z Vašeho domu či bytu. Představte si svěží spirály, proudy, které vnikají k Vám domů a prozařují Váš prostor a zaplavují i Vás.

Očista prostoru s pomocí Tibetské mísy

A pokud máte tibetskou mističku, můžete svůj byt či dům „protančit“ z jednoho konce na druhý vibrací tibetské mísy. Zrovna dnes byl u nás ideální čas k tomuto malému a milému rituálku. Rituály jsou mojí vášní a tak Vás dnes provedu tímto veselým a uklidňujícím rituálem očisty vhodným pro horké dny.

Vzala jsem tibetskou mísu a jednu místnost po druhé jsem prošla s jemným tanečním krokem za rytmického střídání znělých a cinkavých úderů paličkou (plstěnou či dřevěnou částí). Vibrace a jemné tóny plní každý pokoj a každou skulinku v bytě a prozařují ho jemnou energií lásky a něhy. Je to tak hutné, že si na tuto energii můžete opravdu skoro sáhnout a poznat ji.

Zkuste také vnímat zvuk kolem Vás jako chladivý, pozorujte jak ho vnímá Vaše kůže, Vaše vlasy. Pootevřete i ústa a nechte sami sebe vnímat tu vibraci, která se kolem Vás z tibetské mísy víří. Je to očista pro mysl, duši i tělo. Pro naši trojjedinost 🙂

Můžete zkusit totéž i se zvonečky či činelkami nebo jakýmkoliv bubínkem.

Rytmus bubnů, tibetských mís a dalších nástrojů je jako tep našeho srdce. Když hrajeme, žijeme. Ukazujeme světu já tu jsem a rozšiřujeme a uvolňujeme svou energii.

Nebojte se a vyzkoušejte. Bubny jsou to, co nás provází od věku věků a jejich zvuk je ukryt v naší DNA. Když držíme v ruce buben a uvolníme se, jsme doma – ve svém těle, se svou duší a na místě, které je tady a teď dokonalé. Naprosto přijati takoví, jací jsme!

Krásné horké dny a uvolnění pro Vaše života

Peťka

Petra Růžičková
Taková trochu víla žijící v moderním světě a přesto ve spojení s přírodou a Stvořením. Již přes 10 let kráčí svým životem s Osho Zen Tarotem a miluje jeho moudrost. Život vnímá jako celek - vše souvisí se vším. Od duchovního cítění a vnitřní cesty je jen krůček k lásce k přírodě, cítění stromů a všech živých tvorů, ekologii a alternativní péči o domácnost a tělo. Inspiruji své klienty netradičními přístupy a učí je vybírat si vědomě to nejlepší pro jejich duši a aplikovat to do praktického života. Můj příběh si přečtěte zde >> Je autorkou e-Booku o rituálech a domovu jako sídlu naší osobnosti Domov a dávné rituály naší vnitřní Bohyně. A ráda se s Vámi potká při Výkladu karet.

Chtěli byste dozvědět více o energiích a silách, co jsou okolo Vás? Co můžete cítit a proč tomu důvěřovat?

Možná se poslední dobou necítíte dobře, jste smutní nebo bez nálady a netušíte proč, když je ve Vašem životě vlastně v pořádku.

Vstupte do světa ženských čar a kouzel

Objevte, že i Vy cítíte energie kolem Vás

Mějte Váš život ve vlastních rukou

Pojďte tvořit svůj život v souladu s přírodou i Vaší duší.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu zasílat spam.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.