Energie a poselství novu 9.9.2018

Po osmé hodině dnešního dne 9.9.2018 jsme vstoupili do novu ve znamení panna. Nov je ideální čas pro rituály a vznik nových věcí – nových plánů a vizí. Je to čas prázdnoty a začátku.

Čas, kdy se nám vyplatí odpočinout si a podívat se do svého nitra. Popovídat si se svým vnitřním já, nechat promluvit své myšlenky, zeptat se na své cíle a přání a pak si poskytnout čas a ticho pro vstřebání všeho, co jsme za poslední dny cítili.

A kam nás povede energie tohoto novu?

Přiznej si to, co Tě tíží

Přiznané problémy, smutky a pocity totiž mají šanci na vyřešení a odplynutí. Prostě si je úžasné a léčivé sednout a sami sobě přiznat, co nás tíží a z čeho jsme smutní. Jelikož se zde jedná o znamení Panny, která prostě ráda analyzuje a občas řeší již už vyřešené a zároveň kartu Zralost, může se stát, že nás začnout tížit problémy a věci, o kterých jsme si mysleli, že jsou prostě už vyřešené a za námi.

Ale znáte to:

Jak si o něčem začneme myslet, že je naprosto vyřešené, stojíme zase na začátku…

Nebojte se a prostě si přiznejte i to, o čem jste si mysleli, že jste to v sobě uzavřeli. Ono prostě život nám běží ve spirále vzhůru v momentu tady a teď a v někdy se ocitneme znovu v bodě, kde jsme již někdy předtím byli. A byť jsme výše, s více zkušenostmi a poznáním, stejně nás může zasáhnout.

Neuzavírejte se před těmito starými věcmi a odevzdejte novu vše, co můžete. Je to ideální čas, plný mocných sil a pomocných duchovních bytostí, které nám pomohou odpoutat se od všeho, co máme v sobě, ale již to k nám nepatří. To jediné, co je nutné, je přiznání si… Jen to, co bude přiznáno a vyjeveno, může být pochopeno a propuštěno.

A čas již dozrál – plody jsou na spadnutí, jen je na každém z nás, na každém stromě, zda propustí to, co ho již tíží a do čeho předal svou celou energii. 🙂

Kdo a za co může

Jako rada k duchovní práci na sobě k tomuto novu je převzít zodpovědnost za svůj život a vše, co se Vám stane. Přesně si pamatujete, kdo a kdy Vám ublížil? A kdo nebo co může za to, že jste se ocitli tam, kde jste a kde se Vám nelíbí?

Znáte metodu Ho´oponopono? Přijměte zodpovědnost za své činy, změňte svůj život?

V této metodě, tomto duchovním názoru je obrovská síla, která mění opravdu naše životy. Do okamžiku, kdy obviňujeme ostatní nebo okolnosti za náš stav, jsme prostě jen oběťmi bez možnosti změny. Čekáme, ze které strany přijde zase rána, protože ty okolnosti a lidé kolem nás to vždy vše zkazí.

Ve chvíli, kdy si uvědomíme, že jsme 100% zodpovědni za náš život a vše, co nás potkává máme sílu to měnit. A my jsme 100% zodpovědni za vše, co nás potká. My sami si přitahujeme do života vše, co potřebujeme. „Samo“ se nikdy nic nevyrobí. A i když je to třeba na naší nevědomé úrovni, prostě si to vše sami vytvoříme. I když to bolí, tak to je to, co jsme potřebovali zažít… A pokud čtete tuto informaci, je již potřeba si to prožít…

Miluju Tě.

Omlouvám se Ti.

Odpusť mi prosím.

Děkuji Ti.

A nezapomeňte – svá přání a rituály sebepoznávání, které se váží k novu, ta očistná energie, která se nyní spouští, bude v pohybu až do příštího úplňku 🙂

Mějte se rádi! Peťka

Petra Růžičková
Taková trochu víla žijící v moderním světě a přesto ve spojení s přírodou a Stvořením. Již přes 10 let kráčí svým životem s Osho Zen Tarotem a miluje jeho moudrost. Život vnímá jako celek - vše souvisí se vším. Od duchovního cítění a vnitřní cesty je jen krůček k lásce k přírodě, cítění stromů a všech živých tvorů, ekologii a alternativní péči o domácnost a tělo. Inspiruji své klienty netradičními přístupy a učí je vybírat si vědomě to nejlepší pro jejich duši a aplikovat to do praktického života. Můj příběh si přečtěte zde >> Je autorkou e-Booku o rituálech a domovu jako sídlu naší osobnosti Domov a dávné rituály naší vnitřní Bohyně. A ráda se s Vámi potká při Výkladu karet.

Chtěli byste dozvědět více o energiích a silách, co jsou okolo Vás? Co můžete cítit a proč tomu důvěřovat?

Možná se poslední dobou necítíte dobře, jste smutní nebo bez nálady a netušíte proč, když je ve Vašem životě vlastně v pořádku.

Vstupte do světa ženských čar a kouzel

Objevte, že i Vy cítíte energie kolem Vás

Mějte Váš život ve vlastních rukou

Pojďte tvořit svůj život v souladu s přírodou i Vaší duší.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu zasílat spam.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.