Dveře do Vašeho nového života? Úplněk v Beranu 25.9.2018

Těžká noc, sny jak největší super fantaskní film a ráno rozlámaná jako blázen. Znáte to? No a co to je vlastně dneska za den… Tak tohle bylo moje ráno! K tomu ještě parádní ranní zmatek při výpravě do školy a práce a tam konečně pohled do kalendáře! On už je dneska úplněk??? A ještě k tomu v beranu! No tak to potěš koště 🙂

Energie je prostě hutná jako blázen. Poslední nov nám rozehrál báječnou sérii podzimního úklidu. Vše, co v nás bylo odstrčeno se snahou zapomenout, bylo vytaženo na povrch. Ale ne pro naše vlastní sebetýrání, ale prostě pro pročištění minulosti, pro ponechání krásných vzpomínek bez ostnů, bodajících kdesi v našem podvědomí.

Prostě z lásky…

A také proto, že dveře se otevírají

Prostě tohle nám tento úplněk přináší – dveře jsou připraveny, nová životní etapa je na dosah. Energetická konstelace je tomu úplně nakloněna, planety seřazeny jako na nástupu ve škole. Paráda – no tak, co tomu brání?

No zeptejte se sami sebe – protože každý z nás musí sáhnout na tu kliku a otevřít je. Prostě vykročit a vstoupit! A to je někdy prostě prekérka. Jen se přiznejte, jak jste na tom se svým egem a sebevědomím?

Vidíte toho chlapečka na kartě vlevo? Je to prostě outsider. Nevěří si, myslí si, že nikdy se mu dveře nepodaří otevřít. Že prostě vždycky bude stát jen stranou a nedosáhne na nic, po čem neustále v životě touží. Nepřipomíná Vám to něco?

Prostě úplněk nám nabízí úplně nové světy a dimenze, ale vede nás ale také jen tak mimochodem k tomu, abychom si to uvnitř pěkně porovnali. Kdo jsme a co cítíme? Jsme v našem středu?

Mistr Osho vždy říkával, že život je jako tanec na banánové slupce a měl pravdu. Prostě není lehké být jen tak sám sebou. Být sám sebou ve své obyčejnosti, nikomu nic nechtít dokazovat, prostě jen tak být. A přitom být výjimečný. To je prostě něco, co naše ego jen těžko snáší.

A tak spousta z nás zná pouze jen ty dva protipóly – na veřejnosti s tvrdší slupkou, hodně toho dokážu, to víte, že jo, všechno zvládnu, tohle já teda nikdy nedopustím… A v ústraní sami v sobě – to bude k ničemu, nikdy se mi to nepovede, tohle nebude dobrý. A kde jste Vy? Kde jste doopravdy? Co všechno zvládnete a co už ne? Kde jsou Vaše silné stránky a kde ty slabé? Máte je rádi všechny stejně?

Prostě mít se rád, takový jaký od přírody jsem. Znát se, nedělat si o sobě iluze. To je to, oč tu běží

Před nikým se neponižuj a nad nikým se nepovyšuj! Ani sám nad sebou..

Pyšná princezna a já 🙂

A to je síla toho úplňku. Měsíc Vám nyní pomůže dostat se do svého středu a být jen sami sebou.

Kolik domněnek máte sami o sobě?

A s tím souvisí ještě jedno téma a s tím spojená rada na duchovní práci na sobě.

Kolik domněnek máte sami o sobě a svém okolí? Jste si jisti, že vše, co si myslíte a vidíte je pravda?

Sedněte si kdykoliv budete mít čas – s tužkou a papírem nebo jen tak v klidu s otevřenou duší k čemukoliv. Zapalte si třeba svíčku, v klidu a tichu se prodýchejte. A pak si napište nebo řekněte vše, co si tady a teď o sobě a své situaci myslíte. Co prostě ve Vás je?

A poslouchejte se nebo si to po sobě čtěte. Myslíte, že vše, co si myslíte, je opravdu pravda??? Když to vidíte nebo slyšíte „černé na bílém“?

Nejsou to jen myšlenky a strachy, které Vás uvnitř trýzní, ale vyřčené nebo vypsané už nemají takovou váhu? Jak se na ně díváte teď? 

Jestliže se Vám nelíbí, mávněte nad nimi rukou, propusťte je. Nejsou pravdou a buď uzavřete jiné Dohody a nebo nechte již duši otevřenou pro chvíli tady a teď a pocity, které se neustále mění.

Protože pravda se opravdu se neustále mění 🙂

Budu moc ráda, když mi napíšete, na co vše jste přišli a jak sami sebe cítíte. Zajímají mě Vaše zkušenosti.

Máte zájem probrat svou životní situaci a její důvody do hloubky? Nechat si napsat svou duchovní knihu na míru? Napište mi na petra@petra-ruzickova.cz a objednejte se na Vaši osobní konzultaci.

Petra Růžičková
Taková trochu víla žijící v moderním světě a přesto ve spojení s přírodou a Stvořením. Již přes 10 let kráčí svým životem s Osho Zen Tarotem a miluje jeho moudrost. Život vnímá jako celek - vše souvisí se vším. Od duchovního cítění a vnitřní cesty je jen krůček k lásce k přírodě, cítění stromů a všech živých tvorů, ekologii a alternativní péči o domácnost a tělo. Inspiruji své klienty netradičními přístupy a učí je vybírat si vědomě to nejlepší pro jejich duši a aplikovat to do praktického života. Můj příběh si přečtěte zde >> Je autorkou e-Booku o rituálech a domovu jako sídlu naší osobnosti Domov a dávné rituály naší vnitřní Bohyně. A ráda se s Vámi potká při Výkladu karet.

Chtěli byste dozvědět více o energiích a silách, co jsou okolo Vás? Co můžete cítit a proč tomu důvěřovat?

Možná se poslední dobou necítíte dobře, jste smutní nebo bez nálady a netušíte proč, když je ve Vašem životě vlastně v pořádku.

Vstupte do světa ženských čar a kouzel

Objevte, že i Vy cítíte energie kolem Vás

Mějte Váš život ve vlastních rukou

Pojďte tvořit svůj život v souladu s přírodou i Vaší duší.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu zasílat spam.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.