VSTUPTE DO SVĚTA JEMNÝCH ŽENSKÝCH ČAR A KOUZEL

Bílá sobota, zlom a úplněk

Přeji Vám krásnou velikonoční Bílou sobotu. Čas Velikonoc je sám o sobě hodně zázračný. Máme za sebou Velký pátek a čas zvnitřnění a objevování pravdy v nás samých pokračuje. Máme čas se zastavit, vnímat jaro a připravovat se na něj. Většinou to děláme hmotně, tím že pečeme a vaříme tradiční jídla, ale to nevadí, i tak samo o sobě je to příprava na růst a oslava nového období.

Zajímavostí je, že Bílá sobota jako taková zobrazuje určitý zlom – Kristus byl uložen do hrobu, vše se zlomilo a nebylo jasné, co bude dál. Pro mnohé jako kdyby vše skončilo, neviděli cestu ven. Úplněk ve Vahách, který nastává po 14-té hodině jako kdyby s tím souhlasil – vlastně nevíme. Zvažujeme, co bude lepší a co horší, nevíme zda zvolit mysl a logiku nebo své srdce a city. Co udělat dříve a co později? Ach.. Nejlépe nedělat nic. Ještě, že je sobota a my si můžeme trochu oddychnout…

Už jsem se těšila na tento výklad – novoluní v rybách sebou táhlo opravdu velké množství emocí a prožívání a já už jsem se těšila na ten zlom. Na dnešní úplněk a novou energii, která se vlije do žil. Ono to člověk může vnímat každou chvilkou, jak se vše mění, je to stejné a přece jiné každou minutou, každým nádechem… Ale znáte to, najednou se situace uvolní a ufff – jsme tam! Super a to je zrovna tady a teď..

A co nám rozkrývá dnešní výklad Osho Zen Tarotu?

Dodělejte to, nebo Vás to dodělá

Pamatujete si tuto reklamu? Když jsem ji kdysi viděla poprvé, hned jsem si říkala, že na tom něco bude. Kolikrát nás nejvíce ubíjí to, co se táhne… Desítky drobností, které nejsou uzavřené a visí nám na zádech. Cítíme je v bedrech a na ramenou – často opravdu fyzicky. Když si na ně pomyslíme, už je nám těžko a máme pocit, že to nezvládneme, že je prostě nezvládneme dodělat a uzavřít a nikdy se nám neuleví.

A to mohou být přesně dnešní pocity. To prostě nedám, co všechno, že mám udělat – to není možný? Ale výzva je jasná – dokončete to! Pokud se Vám to zdá jako nepřekonatelné, napište seznam – co všechno Vás tíží, co vše čeká na vyřešení a dokončení. Prostě si to naporcujte a zcela reálně se na to podívejte – co můžete udělat hned? A konejte. Dodělejte to, nebo Vás to dodělá. Všechny síly a energie jsou nyní připraveny pomoci Vám. Vše se naplňuje – stačí jen uvěřit a to nejlépe síle uvnitř Vás, Bohu, který se ve Vás ukrývá. To zvládnete 🙂

Je potřeba začít s čistým štítem a začít růst… Slunce a všechny energie k tomu nyní povedou a to co, Vás bude tížit, tak bude den ode dne těžší a těžší.

A co Vás nezabije, to Vás posílí

To mně blesklo hlavou, hned jak jsem odkryla druhou kartu – Hojnost. Už tu byla o novoluní. Prostě je to těžké, ta doba je teď náročná, plná pocitu, emocí a úkolů. Všechno, co jsme si na sebe nabrali a co jsme před zimu žili, už prostě nechceme a nemáme sílu. A až to zvládneme dokončit a nadechneme se, přijde to – ta hojnost, co v srdci a v sobě máme.

Najednou tu bude radost, síla, jásání.. Bude to, jako kdybyste shodili metrák 🙂 A Vaše duše Vám vzkazuje, že to už umíte, že to uvnitř všechno máte. Všechno je připraveno, tak do toho! Dotáhněte to do konce, napište si seznam, co vše ještě potřebujete a pak si oddychněte a začněte si užívat Velikonoc. Všímejte si všeho, co na sobě můžete ocenit, děkujte si za to, co jste zvládli a nevyčítejte si to, v čem jste podle Vás pohořeli. Vnímejte to jako další možnost k růstu.

Prostě oslavujte jaro v sobě. Taky si venku všímáme každého výhonku, každé rostlinky a bahno a tlející trávu jen vnímáme. Máme radost z těch drobností – a přesně tak to udělejte v nitru! Všímejte si každého nového výhonku, každého nového pocitu a oslavujte! Tyhle svátky jsou pro to jako stvořené! A když se podíváte na fotku výkladu – na druhou kartu v prostřední řadě vlevo (to je vzkaz od duše ve výkladu Diamant) – uvidíte tu hojnost a přesně barvy duhy a Velikonoc – uff, úplně mě mrazí, to je prostě synchronicita 🙂

Vnímejte synchronicity kolem Vás – jak se kruh uzavírá. Jak je vše dokonalé, když si toho dokážeme všimnout. Když vidíme ta propojení… Bože, to je neuvěřitelné.

A hlavně to neodkládejte

Karta Odkládání na pozici třetí nám ukazuje, co ale nyní žijeme. A to je zatím hodně šedivé… Bojíme se vykročit novým směrem a radši zůstáváme v šedi našich všedních dnů. Podívejte se na tu postavu – kouká z okna do toho krásného světa plného barev se smutkem v očích. Jako kdyby se nedokázala ještě odpoutat od toho všeho, co nyní prožila. Přijde ji těžké odpustit a propustit všechno to, co bylo ještě nedávno pravdou. Ale už se jen trápí a nenalézá sílu.

Už to není pravda, už jsou to jen vzpomínky. Ať už máte v sobě cokoliv, uzavřete to. Propusťte to.

Minulost už nezměníte, nezbývá nic jiného než ji přijmout.

Prostě takhle to bylo, toto jste si vědomě či nevědomě přitáhli či vytvořili a jinak jste to neuměli. Dělali jste to nejlepší, co jste v té dané chvíli mohli.

I když na to nejste třeba teď hrdí, nevyčítejte si to – velmi často to ve výkladech Osho Zen Tarotu probíráme – naše mysl má tendenci trápit nás a soudit za to, co se stalo a mohli jsme udělat lépe. Ale přitom to skutečnost, že to teď vidíme jinak, je jen díky té situaci a našemu růstu, našim zkušenostem, které jsme ze situace čerpali. Je tedy třeba si poděkovat, že už víme více a máme více zkušeností a jsme ochotni se učit z našich chyb.

A s tímhle to uzavřete, usmějte se na sebe do zrcadla, pohlaďte sami sebe s něhou – jako když hladíte fňukající a zraněné dítě a vykročte za barvami. Uff – nechte to prostě za sebou a buďte tady a teď.

Protože změna je život

Změna je život. Život je láska. Láska je Bůh. Bůh je změna. Koloběh se uzavírá, nikde nekončí a stále proudí. Přijměte změnu jako základní stavební kámen. Protože jedinou šancí jak žít tady a teď, je měnit se. Tohle aha často prožívám – jako třeba tady.

Změna jako základní stavební kámen našich životů

Dovolte si tu změnu. To je největší výzva letošních Velikonoc a tohoto úplňku. Vím, že někde uvnitř se všichni bojíme, chceme mít své jisté. Ale uvěřte něčemu mocnější ve Vás a nad Vámi. Možná se mi budete smát, ale já se často odevzdávám Bohu – ne má, ale Tvá vůle Bože se staň. 

Vnímám to jako že ne má – mé mysli vůle, ale Tvá vůle Bože – mojí duše – se staň. Tím, že přestaneme věci křečovitě držet, dovolíme Božské energii, aby ji vyřešila, rozproudila, posunula. Prostě přiznejte si, co všechno Vás trápí, udělejte si ten seznam, odhodlejte se pro změnu tady a teď a odevzdejte to! Nechte to prostě proudit, až do Velikonočního pondělí máme čas jen tak si být 🙂 a pak budete v úterý zírat! Já taky určitě – už se na to těším..

Rozkvět

A to je to, co si zasloužíme… Rozkvět naší duše, něžnosti, síly, lásky, konání i odevzdávání zároveň. Úplně se už u toho usmívám.. Jo tohle jsme už měli na začátku roku, který začal úplňkem. A je tady znovu – na začátku jara, astrologického roku a růstu. Královna duhy.

Královna Duhy

Už jsem o ní psala – symbolizuje rozkvět osobnosti. Uvolnění všeho, co uvnitř máme, přirozenost naší individuality a našeho konání. A tohle jsme my – takoví můžeme být. Uvolnění, radostní, vědomí si svých hranic. Můžeme svobodně prožívat sami sebe, svou božskou podstatu – užívat svých darů a tím pomáhat a inspirovat ostatní. Je to jako čistá radost z bytí, prostě jen jsem a dělám to nejlepší, co mohu. Planeta Země nyní podporuje každého, kdo se projeví ve své pravdě. 

Buďte Královnami a Krály – všichni se na to těší!

To se pěkně rozjede

Užijte si krásné Velikonoce a ty energie, která nám teď trochu dávají. A nebojte se, ono se to pěkně rozjede..

PS: Ještě nemáte svůj výklad? Pokud byste chtěli podívat se přesně, na to co se u Vás děje, jak vznikají Vaše situace a jak to trošku rozproudit, napište mi – ráda se na to s Vámi podívám. Buď přes mailík petra@petra-ruzickova.cz nebo přes zprávu na facebooku. Využít můžete i této objednávkové stránky. Budu se těšit.

 

 

 

 

 

 

Petra Růžičková
Taková trochu víla žijící v moderním světě a přesto ve spojení s přírodou a Stvořením. Již přes 10 let kráčí svým životem s Osho Zen Tarotem a miluje jeho moudrost. Život vnímá jako celek - vše souvisí se vším. Od duchovního cítění a vnitřní cesty je jen krůček k lásce k přírodě, cítění stromů a všech živých tvorů, ekologii a alternativní péči o domácnost a tělo. Inspiruji své klienty netradičními přístupy a učí je vybírat si vědomě to nejlepší pro jejich duši a aplikovat to do praktického života. Můj příběh si přečtěte zde >> Je autorkou e-Booku o rituálech a domovu jako sídlu naší osobnosti Domov a dávné rituály naší vnitřní Bohyně. A ráda se s Vámi potká při Výkladu karet.

Chtěli byste dozvědět více o energiích a silách, co jsou okolo Vás? Co můžete cítit a proč tomu důvěřovat?

Možná se poslední dobou necítíte dobře, jste smutní nebo bez nálady a netušíte proč, když je ve Vašem životě vlastně v pořádku.

Vstupte do světa ženských čar a kouzel

Objevte, že i Vy cítíte energie kolem Vás

Mějte Váš život ve vlastních rukou

Pojďte tvořit svůj život v souladu s přírodou i Vaší duší.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu zasílat spam.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.